Skip to content
Profesionálne čistenie kanalizácie a odpadov
Platba kartou
Garancia funkčnosti!

KRTKOVANIE V BOJNICE | ČISTENIE UPCHATÝCH ODPADOV A KANALIZÁCIE

Krtkovanie Bojnice = Výhodné čistenie potrubia NONSTOP • Spoľahlivo a so zárukou odvedenej práce

recenzie-krtkovanie
Profesionálne krtkovanie Bojnice

Krtkovanie Bojnice| Profesionálne čistenie upchatých odpadov a kanalizácie 

Sme špecializovaná firma na čistenie – krtkovanie upchatých odpadov a kanalizácie v Bojniciach a okolí. Vďaka dlhoročnej praxi sme získali potrebné skúsenosti v oblasti poskytovania služieb profesionálneho čistenie kanalizácie a samozrejme špičkové vybavenie – Krtkovanie Prievidza je zárukou profesionality a Vašej spokojnosti.

Nemáme problém prepchať a vyčistiť akékoľvek kanalizačné potrubie od najmenších priemerov až po tie najväčšie. Aby ste mali istotu, že naša práca bude v maximálnej kvalite – na čistenie poskytujeme záruku. Poskytujeme komplexné služby – ak by bolo potrebné skontrolovať Vaše potrubie kamerou – na monitoring disponujeme modernou technológiou. Samozrejmosťou je vyhotovenie záznamu na DVD / USB. Poskytujeme aj lokalizáciu a trasovanie potrubia.

Čistenie kanalizácií
Vysokotlakové čistenie kanalizácií
prepchavanie-potrubia
rokov skúseností
spokojných klientov
NONSTOP služba
príjazd na miesto
upchaty-zachod

Upchaté odpady už nie sú problém

Pýtate sa čo je to krtkovanie? Voda neodteká a vy už cítite nepríjemný zápach z potrubia. To sú príznaky, že nutne potrebujete vyčistiť upchatý odpad.

Riešením je odborné čistenie odpadov a kanalizácie (krtkovanie) pomocou vysokého tlaku vody alebo pomocou špirály (elektrický čistič – krtko). Krtkovanie Nové Mesto nad Váhom vyrieši Váš problém s efektívnymi spôsobmi čistenia kanalizácií. Tieto účinné spôsoby prepchávania kanalizačného potrubia zaručia, že sa vyhnete nákladnej výmene starého potrubia za nové. Čistenie je úspornejšie ako finančne, tak aj časovo.

Čistenie kanalizácií
Vysokotlakové čistenie kanalizácií

komplexné krtkovacie služby

Vyriešime akýkoľvek problém s potrubím a kanalizáciou!

Upchaté umývadlo
Upchatý kuchynský drez
Upchaté potrubie kanalizácie
Upchatý odtok
Prebíjanie kalov, tukov, mastnoty, močového kameňa
Neodteká práčka
Neodteká umývačka riadu
Upchaný bidet
Upchané odpadové potrubie
Upchaná vaňa
Prepchávanie usadenín v kanalizácii

Cena krtkovanie

Koľko stojí čistenie odpadového potrubia?

Cenník krtkovania Bojnice

Cenu za prepchávanie – čistenie odpadu vysokým tlakom, alebo elektromechanicky – špirálou určíme po obhliadke a dohode s vami. Závisí od množstva vykonanej práce. Hodnotíme stupeň znečistenia, priemer potrubia či dĺžku kanalizácie. Rátame tiež poplatok za výjazd a v prípade potreby aj za materiál.

Krtkovanie upchatých odpadov vokrese Bojnice
Krtkovanie odtokového potrubia

ďalšie služby

zabezpečujeme aj ďalšie kanalizačné služby

Trasovanie potrubia - lokalizácia kanalizácie

Trasovanie potrubia

Pri trasovaní potrubia vysiela lokalizačná sonda, prípadne kamerová hlava v kanalizácii rádiový signál. Tento signál zameriame prístrojom NAVITRACK, ktorý okrem vytýčenia poškodenia, zameria aj presnú hĺbku uloženia kanalizácie. Lokalizátor vieme využiť pri: chýbajúcej dokumentácii napojení kanalizačných prvkov rizikových úsekoch zlom spádovaní pri zúžení prietoku potrubia deformáciách potrubia možný závaloch a prevaleniach kanalizácie neodborne napojení potrubia…

Monitoring potrubia Trenčín a okolie - Kvalitne a lacno

Monitoring kanalizácie

Kontrola kanalizácie inšpekčnou kamerou je tiež užitočná na zistenie aktuálneho stavu starých kanalizačných potrubí a problémových miest potrubí v zložitých podmienkach. Zábery z monitoringu potrubia sú natoľko presné, aby odhalili nepatrné príznaky rôznych poškodení – napr. korózie a pod. Tieto poškodenia sa môžu rozšíriť až do takej miery, že bude nutná oprava kanalizácie. Mnohým týmto…

vy sa pýtate my odpovedáme

Krtkovanie – najčastejšie otázky

Havarijná služba NONSTOP